کاریکاتور زنبورک
همسنگران

سعید ملک پور، در آستانه مجازات

اگر یک‌بار داستان سعید ملک‌پور در میان خانواده های اروپایی و امریکایی نقل شود، مطمئناً این سعید ملک‌پور است که به نقض ارزش‌های انسانی و حقوق زندگی شهروندی متّهم می‌گردد، نه مجریان قانون آن جامعه!

سعید ملک پور

دریافت پوستر در اندازه بزرگتر

 

سعید ملک پور، در آستانه مجازات

سرانجام پس از ماه‌ها کشمکش بر سر پرونده‌ی سنگین یکی از بی‌حیاترین و فاسدترین لیدران اینترنتی در زمینه‌ی راه‌اندازی و اداره‌ی سایت‌های مستهجن، حکم اعدام «سعید ملک‌پور» تأئید شد.

سایتی اینترنتی که در رأس شبکه‌ای از ارتباطات فاسد و رفتارهای هنجارشکنانه‌ی ضداخلاقی، مأموریت ترویج مرزشکنی و عبور از خطوط قرمز ارتباطات خانوادگی و شهروندی داشت، فعالیت شیطانی‌اش را مدیون کار شبانه‌روزی سعید ملک‌پور بود!

آن‌طور که از اعترافات تکان‌دهنده‌ی این مفسد فی‌الارض پیداست، این همه عداوت و عناد با فرهنگ جوامع اسلامی، علی‌الخصوص جوانان پاک ایرانی و خانواده‌های پایبند به اخلاقیات و یکتاپرست، یقیناً طرحی غیر از توطئه‌ای برنامه‌ریزی شده‌ از جانب نظام سلطه‌ی انحرافات اعتقادی و ناهنجاری‌های فرهنگی نیست.

در این میان، ژست‌های حقوق بشری عده‌ای از روشنفکرنماهای جنبش سبز و سایر معاندین انقلاب اسلامی اعم از سلطنت‌طلب‌ها و منافقین، نشان از موفقیت بزرگ «مرکز بررسی جرائم سازمان‌یافته‌ی سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» دارد. کسانی که روزگاری به احکام صادره توسط دادگاه‌های کشور در پرونده‌های قاچاق مواد مخدر و قتل نیز خدشه وارد می‌کردند و سریعاً توپ حقوق بشر را به زمین نظام اسلامی می‌انداختند، حکم اعدام سعید ملک‌پور را نیز با عینک بدبینی حقوق بشر و خط‌کش‌های بی‌منطق فرهنگ غربی سنجیدند! چه، یقیناً خانواده‌های مسیحی، یهودی، و حتی لائیک غربی نیز اگر از وجود انگلی با این‌ حجم جرائم سنگین فساد و فحشاء مطلع می‌شدند، حاکمان و سیاست‌مداران را به‌خاطر اهمال در برخورد و سرکوبی شیاطینی که خود ابلیس نیز از رذالت آنان در شگفت است، سرزنش می‌کردند! چراکه جامعه‌ی بی‌دین نیز نیاز به نظم و امنیت اجتماعی دارد...

امّا، جامه‌دری‌های فعالان حقوق بشر غربی و عربده‌کشی‌های اردوگاه جنبش سبز و سلطنت‌طلب‌ها، جای تردید باقی نمی‌گذارد که اینان درک درستی از حقوق بشر ندارند. اگر یک‌بار داستان سعید ملک‌پور در میان خانواده های اروپایی و امریکایی نقل شود، مطمئناً این سعید ملک‌پور است که به نقض ارزش‌های انسانی و حقوق زندگی شهروندی متّهم می‌گردد، نه مجریان قانون آن جامعه!

به هر حال، با وجود پافشاری عده‌ای از کاربران اینترنتی مبنی بر بی‌گناهی گرداننده‌ی سایت‌های غیراخلاقی و مستهجن، حکم اعدام این سرکرده‌ی  گروه مضلّین، توسط دیوان عدالت تأیید شد.

مضلّین، نام پروژه‌ی شناسایی و انهدام شبکه‌ی گسترده توزیع و انتشار مطالب و محتوای مستهجن در فضای مجازی بوده و هست که توسط «مرکز بررسی جرائم سازمان‌یافته‌ی سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» در حال اجرا است و تا کنون در فاز های مختلف، به نتیجه رسیده‌است.

اعترافات سعید ملکپور

 اعترافات متهمین پروژه مضلین
اعترافات متهمین پروژه مضلین 2


اخبار مرتبط:

آیا ملک پور برنامه نویس سایت مستهجن بود؟ + سند

حکم اعدام مدیر بزرگ‌ترین شبکه ضد دین و مستهجن فارسی‌زبان تایید شد

خرسندی مدعیان حقوق بشر از لغو حکم اعدام سعید ملک پور

بیانیه تحلیلی مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سایبری در خصوص پرونده مضلین
برچسب‌ها: مضلین, سعید ملک پور, اجرای عدالت
نوشته شده در یکشنبه ۹ بهمن۱۳۹۰ ساعت 17:51 توسط ملت ابراهیم
[ ]
........


درباره وبلاگ

فَاتَّبِعُواْ مِلَّةَ إِبْرَاهِيمَ حَنِيفًا وَمَا كَانَ مِنَ الْمُشْرِكِينَ (آل عمران - 95)
پس از آيين ابراهيم پيروى كنيد. كه حق گرا بود و از مشركان نبود (آل عمران - 95)

فتح قله‌های بزرگ از قدم‌های اولیه آغاز می‌شود و صبح صادق از زبانه‌ی نازکی از نور...
ویژه نامه ها
برچسب‌ها وب
امکانات وب
لوگوی ما
برای حمایت از «ملت ابراهیم» لوگو را با کد زیر در پایگاه خود نسخه برداری کنید :
ملت ابراهیم; چه غم از آتش طاغوتیانم گلستان جای ابراهیمیان است mellate-ebrahim